mechanicke dielyPotrebujete vytlačiť náhradnú súčiastku alebo diel pre profesionálne prístroje alebo hobby stavebnice? Pozrite si naše vytipované 3D modely a nájdite si prípadne podobný diel, ktorý Vám dokážeme naceniť, vytlačiť a poslať v krátkom čase poštou.

Ponúkame Vám množstvo tzv. customizerov, ktoré umožňujú na základe zadaných čiselných parametrov zadarmo vygenerovať rôzne typy 3D modelov, ktoré sú vzhľadom ku kvalite používaných materiálov nasaditeľné do praxe. K dispozícii je množstvo užitočných mechanických dielov ako ozubené kolesá, kladky, spojky, skrutky, matice, podložky, fitingy, držiaky, profily, úchyty a iné. Popozerajte si naše tipy a požiadajte nás o vypracovanie cenovej ponuky !

Pred otvorením odkazov na portáli Thingiverse si musíte vytvoriť bezplatný účet prostredníctvom jednoduchej registrácie, aby Vám boli sprístupnené funkcie pre generovanie jednotlivých 3D modelov na základe zadaných parametrov. Registrácia nie je spoplatnená ani zaväzujúca. Pokiaľ by ste mali problém porozumieť danému rozhraniu alebo s cudzím jazykom, zašlite nám na email požiadavku na vygenerovanie konkrétneho modelu na základe Vami dodaných parametrov - urobíme to za Vás a následne Vám model vopred a nezáväzne naceníme pre tlač. Modely štandardne tlačíme so 100% výplňou kvôli pevnosti.

 

Ozubené kolesá, kladky, prevody, domčeky

Čelné ozubené koleso

Koleso pre ozubený remeň

Kužeľové ozubené kolesá

Ozubená kladka

Parametrická kladka

Domček pre kladku

Upevňovacie prvky

Upevňovací uholník 90°

Upevňovací nastaviteľný uholník

Upevňovacia noha stola

Oblý kompenzátor nábytku

Trubková svorka

Guľový čap s úchytom

Tyčové ložisko

Krycia mriežka

Skrutky, matice, podložky

Skrutky, matice, podložky

Podložky

Predmodelované matice

Predmodelované podložky